bip   szczawnica

Wywóz nieczystości płynnych

 

Do dyspozycji naszych klientów są dwa rodzaje pojazdów, którymi świadczymy usługi wywozu nieczystości płynnych, a mianowicie:

- ciągnik z przyczepą asenizacyjną o pojemności 6000 l

- ciągnik z przyczepą asenizacyjną o pojemności 2500 l

 

Usługa wywozu nieczystości płynnych w swojej cenie zawiera zrzut ścieków na oczyszczalni.

 

Zgłoszenia prosimy kierować pod numery telefonów: 18 262 27 68, 502 243 822. Zgłoszenia zazwyczaj realizowane są od 1 do 5 dni roboczych od daty zgłoszenia. O kolejności wywozu decyduje kolejność zgłoszenia. Zamawiając usługę prosimy podać adres, kontaktowy numer telefonu oraz informację o rodzaj pojazdu, jakim jest możliwość dojechania do Państwa posesji.

 

Aby korzystać z usług wywozu nieczystości płynnych, należy wcześniej zawrzeć umowę o opróżnianie zbiornika bezodpływowego. W celu zawarcia w/w umowy należy zgłosić się do siedziby Zakładu (ul. Zawodzie 19c), w celu złożenia wypełnionego wniosku o zawarcie umowy (wniosek można wypełnić również na miejscu w siedzibie Zakładu).

Osoba zawierająca umowę powinna posiadać:

- dane swoje (osoby fizycznej zawierającej umowę) lub dane firmy / przedsiębiorstwa / instytucji

- NIP (dot. prowadzących działalność gospodarczą)

- dokument potwierdzający tytuł prawny do korzystania z nieruchomości (prawa własności, prawa współwłasności, umowy najmu, dzierżawy, użyczenia, o zarząd nieruchomością, użytkowania wieczystego)

 

Copyright (c) 2014 Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Szczawnica. Template by Sinci.

.